Neviete kam ich dať a štátu ich nechcete nechávať? Dajte ich nám!

Venujte 2% z daní

Tento rok máme opäť možnosť prijímať ako občianske združenie 2% z dane z príjmu fyzických a právnických osôb. Z tohto dôvodu by sme všetkých Vás, či už aktívnych alebo tých menej zainteresovaných volejbalových nadšencov, poprosiť, aby ste poukázali 2% percentá z dane zaplatenej za uplynulý rok na fungovanie a podporu nášho klubu BVC Čadca. Z týchto peňazí budú financované všetky naše aktivity, najmä obľúbené turnaje, ktoré počas leta poriada náš klub. S podporou mesta či iných sponzorov je to čoraz ťažšie, takže tieto dve percentá sú posledné roky veľmi dôležité pre naše fungovanie. Preto by sme chceli ešte raz apelovať na všetkých, skúste zistiť aj u svojich známych, rodičov, priateľov, či by nám tie 2 percentá nevenovali, nič ich to nebude stáť… Prikladáme aj vzor formuláru, ktorý je potrebné doplniť a dať buď zamestnávateľovi, ktorý Vám robí daňové priznanie, alebo svojej ekonómke.  
Všetkým Vám veľmi pekne ďakujeme!
Prikladáme aj vzor formuláru (docx, pdf),

Pridaj komentár